Український журнал фізичної та реабілітаційної медицини №2 (02) 2018 

 

В цьому випуску ви знайдете такі статті:

- Поетапне планування індивідуальних реабілітаційних заходів військовослужбовцям з ампутованими нижніми кінцівками - Волянський О.М., Кіх А.Ю., Корченок В.В.

- Особливості фізичної реабілітації пацієнтів з грижами міжхребцевих дисків, яким проводився епідуральний адгезіоліз - Фіщенко Я.В., Рой І.В., Кравчук Л.Д.

- Сучасний погляд на проблему хронічного тазового болю у жінок  та методи фізичної реабілітації - Владимирова Н.І., Васильков А.А., Ковач В.О.

- Застосування методу виявлення функціональних порушень у пацієнтів з коксартрозом для оцінки ефективності проведення підготовки до планової операції тотального ендопротезування кульшового суглобу - Крючок В.Г., Лисковська Ю.О.

- Клінічна ефективність комплексної, поетапної, реабілітації на первинному та вторинному рівні медичної допомоги у хворих з геморагічним інсультом - Андріюк Л.В., Магулка І.В.

- Діагностичне і прогностичне значення імунологічних та біохімічних показників у спортсменів в умовах реабілітаційного процесу - Попович Д.В., Грушко В.В.